Lista aktualności Lista aktualności

Czym skorupka za młodu nasiąknie…

Festyn Rodzinny to impreza łącząca kilka wyjątkowych okazji: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Kojarzy się z występami przedszkolaków i dziecięcych zespołów tanecznych, a także licznymi atrakcjami dla najmłodszych.

W dniu 4 czerwca 2016 r.(sobota) z zaproszenia Dyrekcji Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Lesku skorzystali przedstawiciele Nadleśnictw: Ustrzyki Dolne, Baligród, Lesko i Cisna. Pogoda dopisała, a impreza przebiegła we wspaniałej rodzinnej atmosferze. Leśnicy przygotowali liczne atrakcje i dołożyli wszelkich starań by przez zabawę poszerzyć wiedzę ,,leśną" przedszkolaków i ich najbliższym. Młodsze dzieci najchętniej korzystały z leśnego kącika plastycznego, pełnego malowanek, pieczątek i łamigłówek. Starszaki i rodzice próbowali swoich sił w różnych konkursach oraz m.in. w rozpoznawaniu tropów zwierząt. Każdy uczestnik gier i zabaw otrzymał drobny upominek.

Leśne stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem gości w każdym wieku, a ten wyjątkowy dzień upłynął pod znakiem radosnego, dziecięcego uśmiechu. Dziękujemy Dyrekcji Przedszkola za zaproszenie i do zobaczenia za rok!

Tekst: Ewa Pasionek
Zdjęcia: Aneta Wójcik