Webcontent-Anzeige Webcontent-Anzeige

ZAWIESZAMY DO ODWOŁANIA

Szanowni Państwo,

mając na uwadze bezpieczeństwo publiczne, pragniemy poinformować, że z dniem 01.03.2022 r. zawieszamy do odwołania program "Zanocuj w Lesie" na terenie będącym w zarządzie Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne.

Przepraszamy za niedogodności.

Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Rezerwat "Bobry w Uhercach" posprzątany

Rezerwat "Bobry w Uhercach" posprzątany

W dniu 27 kwietnia br. z okazji obchodów Dnia Ziemi, osadzeni z Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych po raz kolejny porządkowali rezerwat "Bobry w Uhercach w Leśnictwie Orelec.

 

Zebrano ponad 20 ogromnych worów śmieci oraz opony samochodowe, wyrzuconych  w tym miejscu najprawdopodobniej przez miejscową ludność.

 

Wspólne działania nadleśnictwa i zakładu karnego są efektem podpisania w 2021 roku porozumienie pomiędzy Józefem Kubicą Dyrektorem Generalnym Lasów Państwowych a Jackiem Kitlińskim Dyrektorem Generalnym Służby Więziennej, które umożliwia kierowanie osadzonych do pracy w lasach (Więcej na ten temat: https://youtu.be/kZ31KN0UCw4 ).

 

Dziękujemy wychowawcy Panu Krzysztofowi Gierula i Panom osadzonym za udział w sprzątaniu i rzetelnie wykonaną pracę oraz Gminie Olszanica, która jeszcze w tym samy dniu odebrała zebrane śmieci!

 

 

Zdj. Krzysztof Gierula